Svadba,

ZATVÁRAME, KAPITOLA 4

Projekt máme, stavebné povolenie vydané a právoplatné, základy postavené, hypoteká vybavená... Človek by povedal, že to najťažšie a najzložitejšie už máme na sebou a teraz, už vďaka peniazom z banky, postavíme dom rýchlosťou blesku.

DOMÁCE FARBENIE


 Farbili ste si už niekedy obočie a riasy? Nemyslím teraz bežnú špirálu, alebo rôzne ceruzky, či tiene, ale farby pripomínajúce tie na vlasy s dlhotrvajúcim efektom. Ja som to nedávno vyskúšala a ostala som milo prekvapená.

CURLY GIRL - AKO NA TOTo, o čom hovoríme pod pojmom Curly girl metóda som vám popísala v prvom článku. Dnes vám predstavím moje prvé kroky a ako s tým celým vlastne začať.

ZAČÍNAME STAVAŤ, KAPITOLA 3

 
 Právoplatné stavebné povolenie v rukách, zhotoviteľ prvej etapy vybratý, peniaze z hypotéky na účte a hor sa do stavania. To by bol ten nazvime to ideálny prípad a tie mám pocit, že naozaj neexistujú. Poďme, ale pekne po poriadku.

BUDE ZO MŇA CURLY GIRL?

 

Hovorí vám niečo Curly girl metóda? Ani mne nehovorila, ale náhodne som na ňu natrafila pred pár týždňami a rozhodla som sa ju vyskúšať. To, aký bude mať na mňa účinok a ako to nakoniec celé dopadne vám zdokumentujem blogu.

DOMÁCA MARLENKA


Neviem, či som vôbec niekedy jedla markenku z obchodu. Okrem toho, že je podľa mňa celkom drahá, je jej v tej krabičke strašne málo. Preto keď som našla tento recept a prvýkrát ho vyskúšala, už žiadnu inú ani nechcem. Výborná, mega sladká, ale presne taká, po akej som túžila a musím povedať, že hneď na prvý pokus sa podarila úplne dokonalá.

KOMUNIKÁCIA JE ZÁKLAD


To, že je pre mňa štýl a spôsob komunikácie alfa a omega pri jednaní medzi ľuďmi som vám už spomínala v stavebnom denníku, hneď v druhej kapitole o našom bývaní, no na túto tému by som vedela diskutovať hodiny. Hlavne v pozícii ženy, mám pocit, že je to ešte o niečo horšie, hlavne, ak komunikujete s mužmi „v ich svete“.