Svadba,

MANŽELSTVO


Ani sme sa nenazdali a už je tomu rok. Rok, ktorý zbehol ako voda, avšak nič závratné sa v ňom nezmenilo. Osobne, pokiaľ by som sa nepodpisovala „novým“ priezviskom, asi by som žiadnu zmenu ani nepostrehla.   

COOKIES S ČOKOLÁDOU A ARAŠIDOVÝM MASLOM


Už niekoľko mesiacov som doma počúvala, akú neskutočnú chuť má na domáce cookies, ktoré som kedysi dávno robila. A kedy bude lepší čas na pečenie, než počas korony? Posledných pár kúskov sa mi podarilo odložiť, aby som vám ich nafotila a pripravila recept. Uvidíte, že ak si ich upečiete, zmiznú veľmi rýchlo, tak si rovno pripravte dvojitú dávku.  

NÁKUPY


Veľmi dlho som rozmýšľala nad tým, či takýto článok vôbec písaťči ho pustiť do sveta. Asi všetci zero waste a im podobní ma budú nenávidieť, takže ak patríte do tejto skupiny, pre vaše duševné zdravie, radšej ani nečítajte, ale prekliknite sa rovno na ďalší post a ten, kto bude chcieť si tento článok prečíta a pochopí môj postoj k nakupovaniu

RÝCHLY CHLIEB


Nedávno som objavila tento jednoduchý recept na chlieb za pár minút a neviem si ho vynachváliť. Zvládne ho naozaj každý, tak poďme na to.

AKO NAKUPOVAŤ V SECOND HANDE


Nakupovanie v second handoch nebola nikdy moja šálka kávy. Ešte z detstva si pamätám, ako sme s mamkou tento shopping vyskúšali, ale jej rovnako ako aj mne, sa nechcelo prehrabávať medzi všetkými handrami a hľadať niečo, čo by stálo za použitie. Množstvo vecí je totižto podľa mňa takých, ktoré už niekto veľmi dlho používal a sú obnosené a hodné na nejaké iné využitie. No shopoholici zo secondhandov, by mi zrejme za pravdu v tomto prípade nedali.